Yat Yönetimi

Türkiye'deki yat yönetimi çözüm ortağınız.

Yat Personeli İstihdamı

Tekneniz için gereken yeterlilikte yat personelini tedarik ediyor ve ihtiyaç duyulan tüm insan kaynakları hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Talep Formu

Teknik Yönetim

Teknenizin tüm teknik ihtiyaçları için uzman ekibimizle yanınızdayız.

Teknik Yönetim hizmetimizin amacı teknenizin güvenli, teknik olarak iyi kondisyonda olmasını sağlamak ve bunun devamlılığını sürdürmektir. Dolayısıyla teknenizin değer kaybetmemesi ve sizlerin konforlu bir sezon geçirmesine yardımcı olmaktır.

Hedefimiz sektörde uzun senelerdir çalıştığımız doğru taşeronlarla, doğru fiyatla, doğru malzemelerle, doğru müdahalelerin yapılması istenilen kalitede iş tesliminin sağlanmasıdır.
 

Talep Formu

Finansal yönetim

Yatınızın etkin ve şeffaf bir finansal yönetime sahip olması size maliyetlerinizi izleme olanağı sağlar.

Bu hizmetimizle her gün büyüyen ve gelişen modern yatların işletim maliyetlerini sizlerin adına takip ediyor ve teknenizin bütçesini en doğru şekilde yönetiyoruz.

Talep Formu

Sörveylik & Danışmanlık

Yat Sörvey, her türlü yatın mevcut durumunu, değerini ve denize elverişliliğini belirlemek amacıyla yapılan detaylı incelemelerden oluşmaktadır.

Yat Sörvey yatın kullanımının güvenli olup olmadığını ve hangi bakım ve onarımların gerekli olduğunu veya yakın gelecekte gerekli olabileceğini belirlemek amacıyla yapılmaktadır.

Talep Formu

Satın Alma & Teslimat

Hayallerinizdeki yata sahip olmanın kolay yolu. 

Sizin adınıza tüm satış prosedürünü biz takip edelim güvenle yatınızı sizin için teslim alalım, istediğiniz yere teslim edelim.

Talep Formu

Refit Yönetimi

Bir yatın kapsamlı bir bakım onarıma girmesi ya da yeniden donatılması göz korkutucu ve stresli bir deneyim olabilir, bu nedenle operasyonun boyutu ne olursa olsun bilgili ve nitelikli bir proje yöneticisi tarafından denetlenmelidir.

Azurine Yatçılık sizlere istenilen işleri istenilen kalitede, belirlenen bütçe içerisinde, zamanında teslim etmeyi sunmaktadır.

Talep Formu

Yeni İnşa Projelendirme

Hayallerinizdeki yatı birlikte tasarlayıp, imal edelim.

Talep Formu